لیست مشاغل

  

اس ام اس پنل رایگان

سامانه ارسال پیامک چیست؟
سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون شک بهترین و سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه مانند GSM Modem می باشد. مشتریان این نوع سامانه در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند ، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی و شخصیشان وارد فضای مجازی شده و با ابزار هایی که در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند.

 

سرویس ارسال پیام کوتاه بر اساس تفکیک جنسیت و رده سنی

این سرویس به صورت مستقیم و از طریق وب سرویس شرکت ، به بانک پردیس اول متصل میباشد. و گزارش دلیوری به صورت مستقیم از سمت شرکت پردیس اول ارائه میگردد.با استفاده از این سیستم ، ارسال پیام کوتاه ، به تفکیک استان و شهرستان ، بر اساس تفکیک جنسیت و رده سنی ، امکانپذیر میباشد.

 

سرویس ارسال پیام کوتاه با نام تجاری

با استفاده از این سرویس ، قابلیت ارسال پیام کوتاه با نام تجاری ، بدون نیاز به سرشماره های 1000،2000،3000 و .... وجود دارد.

ارسال به شماره های بلاک شده با استفاده از این سیستم امکان پذیر میباشد.( که قابلیت ارسال با شماره های 1000 ، 2000 و .... به شماره های بلاک شده وجود ندارد).

این سیستم قابلیت دریافت پیامک را ندارد و صرفا" جهت ارسال میباشد.

ارسال بر روی تمامی اپراتور های همراه اول ، ایرانسال ، تالیا ، اسپادان ، کیش و رایتل امکانپذیر میباشد.

 

سرویس ارسال پیام کوتاه بر اساس دکل های مخابراتی BTS ایرانسل

با استفاده از این سرویس ، قابلیت ارسال پیام کوتاه به موبایل های فعال و موجود یا در حال عبور از هریک از خیابانها و محله های سراسر ایران عزیر امکان پذیر میباشد. شرکت ایرانسل با ارائه این سرویس امکان ارسال به شماره های فعال ایرانسل را فراهم نموده است و ارسال از طریق این سیستم ، بدون هیچگونه ریزش پیامکی صورت میگیرد . به عبارتی پیامک تحویل نشده به گوشی در این سیستم وجود ندارد.

دانلود فایل قرارداد و مدارک مورد نیاز جهت ایجاد پنل

*

/uploads/1001charge.png

نگین خزر کنار

آزمایشگاه و پاتوبیولوژی پارس

سالن زيبايي بهار